Konsultacje ze specjalistą

Bierzesz udział w programie „Mediuj w szkole”?
Masz pytania dotyczące programu i wdrożenia mediacji w Twojej placówce?
Napisz do naszego specjalisty!

Konsultacje odbywają się na naszej stronie www.instytutep.pl, na czacie dostępnym w prawym, dolnym rogu.

Już jutro od 13:30 do 16:00 – zapraszamy! 😊

Program współfinansuje m.st. Warszawa.

Podobne artykuły

Ścieżki w programie

Zastanawiasz się nad zgłoszenie do programu?Nie wiesz, którą ścieżkę szkolenia wybrać? Posłuchaj podcast’u, a wszystko będzie jasne! Instytut Edukacji Pozytywnej · Mediuj w szkole |…