Konsultacje ze specjalistą
Bierzesz udział w programie „Mediuj w szkole”?
Masz pytania dotyczące programu i wdrożenia mediacji w Twojej placówce?
Napisz do naszego specjalisty!
Konsultacje odbywają się na naszej stronie www.instytutep.pl, na czacie dostępnym w prawym, dolnym rogu.
Już jutro od 13:30 do 16:00 – zapraszamy! 😊
Program współfinansuje m.st. Warszawa.
