Ścieżki w programie

Zastanawiasz się nad zgłoszenie do programu?
Nie wiesz, którą ścieżkę szkolenia wybrać?

Posłuchaj podcast’u, a wszystko będzie jasne!


#mediujwszkole

Szukasz szkolenia, które połączy nauczycieli, uczniów i rodziców? Chcesz wprowadzić pozytywne zmiany w swojej szkole? Chcesz poprawić komunikację w placówce?

Zrób pierwszy krok i zgłoś się do programu „Mediuj w szkole”!

Na zgłoszenia czekamy do 10.02.2021!

#mediujrazemznami


Podobne artykuły

Rekrutacja zakończona!

Rekrutacja do programu zakończona! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!Jeśli wysłaliście zgłoszenie swojej placówki do udziału w programie koniecznie sprawdźcie maile – czekają informacje i kolejne kroki…

Ruszamy!

Rekrutacja wystartowała! Zapraszamy do udziału w „Mediuj w szkole” warszawskie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe! Zgłoś swoją placówkę już dziś! Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego…