Konsultacje z ekspertem – ostatni dzwonek!

Ostatnie bezpłatne w ramach programu „Mediuj w szkole” w najbliższy poniedziałek, w godzinach 9:00 – 11:30!
www.instytutep.pl – czat dostępny w prawym, dolnym rogu

Jeśli bierzesz udział w programie i masz pytania do mediatora – skorzystaj z ostatnich prywatnych konsultacji. Konsultacje są bezpłatne.

Program realizowany ze środków m.st. Warszawy, przy współpracy Instytutu Edukacji Pozytywnej, Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Młodej Warszawy.

#mediujwszkole

Podobne artykuły

Ścieżki w programie

Zastanawiasz się nad zgłoszenie do programu?Nie wiesz, którą ścieżkę szkolenia wybrać? Posłuchaj podcast’u, a wszystko będzie jasne! Instytut Edukacji Pozytywnej · Mediuj w szkole |…