Konsultacje z ekspertem – ostatni dzwonek!
Ostatnie bezpłatne w ramach programu „Mediuj w szkole” w najbliższy poniedziałek, w godzinach 9:00 – 11:30!
www.instytutep.pl – czat dostępny w prawym, dolnym rogu
Jeśli bierzesz udział w programie i masz pytania do mediatora – skorzystaj z ostatnich prywatnych konsultacji. Konsultacje są bezpłatne.
Program realizowany ze środków m.st. Warszawy, przy współpracy Instytutu Edukacji Pozytywnej, Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Młodej Warszawy.
#mediujwszkole
