Konsultacje z mediatorem

W czerwcu zapraszamy na ostatnie konsultacje z mediatorem!
Program skierowany jest do szkół mieszczących się na terenie Warszawy.

Jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji?

  • wejdź na stronę www.instytutep.pl
  • w prawym, dolnym rogu znajdziesz czat
  • napisz wiadomość do specjalisty.

Najbliższe spotkanie już jutro: 2.06.2021, w godzinach 13:00-15:30

Na konsultacje zapraszają: @MiastoStołeczneWarszawa, @MłodaWarszawa, @InstytutEdukacjiPozytywnej

Program współfinansowany ze środków m.st.Warszawy.

Podobne artykuły