Konsultacje z mediatorem
W czerwcu zapraszamy na ostatnie konsultacje z mediatorem!
Program skierowany jest do szkół mieszczących się na terenie Warszawy.
Jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji?
- wejdź na stronę www.instytutep.pl
- w prawym, dolnym rogu znajdziesz czat
- napisz wiadomość do specjalisty.
Najbliższe spotkanie już jutro: 2.06.2021, w godzinach 13:00-15:30
Na konsultacje zapraszają: @MiastoStołeczneWarszawa, @MłodaWarszawa, @InstytutEdukacjiPozytywnej
Program współfinansowany ze środków m.st.Warszawy.
