Kolejne spotkanie ze specjalistą

Kolejna możliwość indywidualnej rozmowy z naszym specjalistą – mediatorem w najbliższy poniedziałek w godzinach 12:30 – 15:00!

Szukasz porady mediatora? Wejdź na stronę www.instytutep.pl i skontaktuj się z nami poprzez czat (w prawym, dolnym rogu).

Konsultacje są częścią programu „Mediuj w szkole”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Na konsultacje zapraszamy z @MiastoStołeczneWarszawa oraz @MłodaWarszawa.

Podobne artykuły