Kolejne spotkanie ze specjalistą
Kolejna możliwość indywidualnej rozmowy z naszym specjalistą – mediatorem w najbliższy poniedziałek w godzinach 12:30 – 15:00!
Szukasz porady mediatora? Wejdź na stronę www.instytutep.pl i skontaktuj się z nami poprzez czat (w prawym, dolnym rogu).
Konsultacje są częścią programu „Mediuj w szkole”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.
Na konsultacje zapraszamy z @MiastoStołeczneWarszawa oraz @MłodaWarszawa.
