Konsultacje z mediatorem

W ramach programu „Mediuj w szkole” będzie dwa razy w miesiącu można skorzystać z konsultacji indywidualnych z mediatorem!
Jak skorzystać z konsultacji?
Wejdź na stronę fundacji à www.instytutep.pl à w prawym, dolnym rogu znajduje się czat à napisz do naszego specjalisty

Najbliższe spotkanie dziś w godzinach: 13:00 – 16:00.

Zapraszamy! 😊

#mediujwszkole

Podobne artykuły