Wykład na żywo dla rodziców

Instytut Edukacji Pozytywnej, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Młoda Warszawa zapraszają na drugie wykłady na żywo dla rodziców dzieci uczących się w warszawskich szkołach – już w czwartek o godzinie 15:30! 🙂

Zapisz się już dziś: https://app.evenea.pl/event/455832-91/

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu “Mediuj w szkole”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Podobne artykuły

Szkolenie dla nauczycieli

W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Szkolenie…