Wykład na żywo dla rodziców
Instytut Edukacji Pozytywnej, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Młoda Warszawa zapraszają na drugie wykłady na żywo dla rodziców dzieci uczących się w warszawskich szkołach – już w czwartek o godzinie 15:30! 🙂
Zapisz się już dziś: https://app.evenea.pl/event/455832-91/
Szkolenie realizowane jest w ramach projektu “Mediuj w szkole”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.
