Szkolenie dla nauczycieli
W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji.
Szkolenie będzie prowadzone w formie on-line, przez doświadczoną mediator – Renatę Wiśniewską.
Odbędą się dwa spotkania:
Spotkanie 1.
- w godzinach 9:00 – 12:00
- https://app.evenea.pl/event/455832-93/
Spotkanie 2.
- w godzinach 13:30 – 16:30
- https://app.evenea.pl/event/455832-94/
Zapisz się już dziś! 🙂
Na szkolenie zapraszamy wspólnie z Miasto Stołeczne Warszawa i Młoda Warszawa! Szkolenia realizowane w ramach projektu “Mediuj w szkole” współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.
