Szkolenie dla nauczycieli

W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji.

Szkolenie będzie prowadzone w formie on-line, przez doświadczoną mediator – Renatę Wiśniewską.

Odbędą się dwa spotkania:

Spotkanie 1.

Spotkanie 2.

Zapisz się już dziś! 🙂

Na szkolenie zapraszamy wspólnie z Miasto Stołeczne Warszawa i Młoda Warszawa! Szkolenia realizowane w ramach projektu “Mediuj w szkole” współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Podobne artykuły