Szkolenia dla rodziców
W ramach programu “Mediuj w szkole” zapraszamy także rodziców na wykłady na żywo prowadzone przez mediatorów!
Szkolenie zostało podzielone na dwie części i odbędzie się w najbliższe
czwartki:
- Część 1 – 17.06.2021, w godzinach 15:30-19:15
- Część 2 – 24.06.2021, w godzinach 15:30-19:15
Zapisz się już dziś:
–> https://app.evenea.pl/event/455832-95/
Szkolenie realizowane w ramach projektu “Mediuj w szkole”,
współfinansowane ze środków m.st.Warszawy.
W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie rodzice, których dzieci uczą się
w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy.
Miasto Stołeczne Warszawa | Młoda Warszawa | Instytut Edukacji
Pozytywnej
#mediujwszkole
