Szkolenia dla rodziców

W ramach programu “Mediuj w szkole” zapraszamy także rodziców na wykłady na żywo prowadzone przez mediatorów!

Szkolenie zostało podzielone na dwie części i odbędzie się w najbliższe
czwartki:

  • Część 1 – 17.06.2021, w godzinach 15:30-19:15
  • Część 2 – 24.06.2021, w godzinach 15:30-19:15

Zapisz się już dziś:
–> https://app.evenea.pl/event/455832-95/

Szkolenie realizowane w ramach projektu “Mediuj w szkole”,
współfinansowane ze środków m.st.Warszawy.

W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie rodzice, których dzieci uczą się
w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy.

Miasto Stołeczne Warszawa | Młoda Warszawa | Instytut Edukacji
Pozytywnej

#mediujwszkole

Podobne artykuły

Szkolenie dla nauczycieli

W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Szkolenie…