Szkolenia dla nauczycieli

Miasto Stołeczne Warszawa, Młoda Warszawa i Instytut Edukacji Pozytywnej zapraszają nauczycieli do udziału w wykładach na żywo prowadzonych przez mediatorów, którzy przybliżą wiedzę o mediacji i korzyściach wynikających z wykorzystania jej w środowisku szkolnym.

Szkolenie zostało podzielone na dwie części:

Część 1 – 16.06.2021, w godzinach 15:30-19:15

Część 2 – 23.06.2021, w godzinach 15:30-19:15

Zapisz się już dziś:
–> https://app.evenea.pl/event/455832-96/

Szkolenie realizowane w ramach projektu “Mediuj w szkole”,
współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie nauczyciele uczący w placówkach
znajdujących się na terenie m.st. Warszawy.

Podobne artykuły

Szkolenie dla nauczycieli

W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Szkolenie…