Mediacje. Szkolenie dla nauczycieli

Nowy tydzień rozpoczniemy wykładem dla nauczycieli warszawskich szkół w ramach projektu “Mediuj w szkole”!

📅 17/05/2021

⏰ 15:30 – 19:15

Zapisz się już dziś! Link do spotkania otrzymasz po zapisaniu się na wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/455832-89/

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Na szkolenie zapraszają Miasto Stołeczne Warszawa, Młoda Warszawa oraz Instytut Edukacji Pozytywnej.

#mediujwszkole

Podobne artykuły

Szkolenie dla nauczycieli

W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Szkolenie…