Mediacje. Szkolenie dla nauczycieli
Nowy tydzień rozpoczniemy wykładem dla nauczycieli warszawskich szkół w ramach projektu “Mediuj w szkole”!
📅 17/05/2021
⏰ 15:30 – 19:15
Zapisz się już dziś! Link do spotkania otrzymasz po zapisaniu się na wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/455832-89/
Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.
Na szkolenie zapraszają Miasto Stołeczne Warszawa, Młoda Warszawa oraz Instytut Edukacji Pozytywnej.
#mediujwszkole
