Rekrutacja zakończona!
Rekrutacja do programu zakończona!
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Jeśli wysłaliście zgłoszenie swojej placówki do udziału w programie koniecznie sprawdźcie maile – czekają informacje i kolejne kroki działania 😊
Szkolenia rozpoczną się w marcu.
Program współfinansuje m.st. Warszawa
