Rekrutacja zakończona!

Rekrutacja do programu zakończona!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Jeśli wysłaliście zgłoszenie swojej placówki do udziału w programie koniecznie sprawdźcie maile – czekają informacje i kolejne kroki działania 😊

Szkolenia rozpoczną się w marcu.

Program współfinansuje m.st. Warszawa

Podobne artykuły

Ścieżki w programie

Zastanawiasz się nad zgłoszenie do programu?Nie wiesz, którą ścieżkę szkolenia wybrać? Posłuchaj podcast’u, a wszystko będzie jasne! Instytut Edukacji Pozytywnej · Mediuj w szkole |…