Kolejne szkolenie dla nauczycieli z Warszawy

W najbliższy wtorek zapraszamy nauczycieli z warszawskich szkół na kolejne bezpłatne szkolenie w ramach programu „Mediuj w szkole”.

Temat: Jak nowocześnie wspierać rozwój kompetencji miękkich u uczniów i uczennic?

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz:
https://app.evenea.pl/event/szkoleniedlanauczycieliwaw/

Start szkolenia godzina 17:30!
Bądźcie z nami! 😊

Podobne artykuły

Szkolenie dla nauczycieli

W sobotę (29.05) zapraszamy nauczycieli, uczących w placówkach znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, na kolejne szkolenie z zakresu komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Szkolenie…