Kolejne szkolenie dla nauczycieli z Warszawy
W najbliższy wtorek zapraszamy nauczycieli z warszawskich szkół na kolejne bezpłatne szkolenie w ramach programu „Mediuj w szkole”.
Temat: Jak nowocześnie wspierać rozwój kompetencji miękkich u uczniów i uczennic?
Zarezerwuj swoje miejsce już teraz:
https://app.evenea.pl/event/szkoleniedlanauczycieliwaw/
Start szkolenia godzina 17:30!
Bądźcie z nami! 😊
