Ruszamy!

Rekrutacja wystartowała! Zapraszamy do udziału w „Mediuj w szkole” warszawskie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe! Zgłoś swoją placówkę już dziś! Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego…