Mediuj w szkole to projekt, w którym:
- rozwijamy potencjał nauczycieli,
- odkrywamy talenty wśród młodzieży,
- pokazujemy jak rozwiązywać konflikty w środowisku szkolnym i nie tylko,
- wdrażamy komunikację bez przemocy do naszej codzienności,
- szukamy rozwiązań dla Waszych szkół na pozytywne zmiany,
- dajemy gotowe narzędzia i materiały dla każdego z nauczycieli, nauczycielek, uczniów i uczennic,
- pamiętamy także o rodzicach!

Jak to robimy?
- Poprzez szkolenia on-line oraz szkolenia stacjonarne dla nauczycieli, rodziców, młodzieży
- Wsparcie wdrożeniowo- mentorskie dla szkół
- Lekcje warsztatowe dla klas szkolnych (klas 7-8 SP i szkoły ponadpodstawowe)
- Materiały edukacyjno- informacyjne na naszej stronie- pobierzcie je i korzystajcie.
- Webinary, filmy, podcasty i prezentacje
Dla kogo to jest? Dla nauczycielek i nauczycieli. Dla uczniów i uczennic od 13 r. ż. Dla rodziców.
Gdzie to robimy?
Mediuj w szkole – mediuj w Warszawie.
Nasz projekt skierowany jest do szkół w m. st. Warszawa, ale Warszawa lubi się dzielić, więc do
korzystania z materiałów na stronie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Mediować warto wszędzie! Zrób to z Warszawą!
