Mediuj w szkole – dowiedz się więcej

Mediuj w szkole to projekt, w którym:

  • rozwijamy potencjał nauczycieli,
  • odkrywamy talenty wśród młodzieży,
  • pokazujemy jak rozwiązywać konflikty w środowisku szkolnym i nie tylko,
  • wdrażamy komunikację bez przemocy do naszej codzienności,
  • szukamy rozwiązań dla Waszych szkół na pozytywne zmiany,
  • dajemy gotowe narzędzia i materiały dla każdego z nauczycieli, nauczycielek, uczniów i uczennic,
  • pamiętamy także o rodzicach!

Jak to robimy?

  1. Poprzez szkolenia on-line oraz szkolenia stacjonarne dla nauczycieli, rodziców, młodzieży
  2. Wsparcie wdrożeniowo- mentorskie dla szkół
  3. Lekcje warsztatowe dla klas szkolnych (klas 7-8 SP i szkoły ponadpodstawowe)
  4. Materiały edukacyjno- informacyjne na naszej stronie- pobierzcie je i korzystajcie.
  5. Webinary, filmy, podcasty i prezentacje

Dla kogo to jest? Dla nauczycielek i nauczycieli. Dla uczniów i uczennic od 13 r. ż. Dla rodziców.

Gdzie to robimy?
Mediuj w szkole – mediuj w Warszawie.
Nasz projekt skierowany jest do szkół w m. st. Warszawa, ale Warszawa lubi się dzielić, więc do
korzystania z materiałów na stronie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Mediować warto wszędzie! Zrób to z Warszawą!